Цена за изработка на онлајн продавница

Цена за изработка на интернет продавница – професионална интернет продавница преку која лесно можете да ги продавата вашите производи и да заработувате на огромната онлајн мрежа.

Цена за изработка на интернет продавница

Нарачка за изработка на онлајн продавница

Во денешно време луѓето купуваат работи преку Интернет повеќе од кога било. Бидете на врвот на светските трендови, но и чекор понапред од Вашата конкуренција. Ви нудиме изработка на професионални и модерни веб продавници. Побарајте понуда за изработка на интернет продавница уште денес!

Колку чини изработка на интернет продавница?

Цената за веб продавница зависи од самата содржина, структура и комплексност на Вашите барања. Цените се движат од 500 до 3000 еур. Сето тоа во смисла на број на производи кои ги нудите, категоризација на истите, дали е потребно поврзување со банки и онлајн процесор за плаќање.

Побарајте понуда за изработка на интернет продавница и добијте бесплатна анализа и проценка на Вашите барања. Ви нудиме креативни, модерни и пред се квалитетни веб решенија, и сето тоа по фер и реални цени за нашиот пазар.

Basic

Мини веб продавница која одговара за продажба и презентација до 10 производи
500
 • до 10 производи
 • Професионален дизајн
 • Еднојазична верзија
 • SEO оптимизиран
 • Менаџирај самостојно
 • Техничка подршка 24/7

Advanced

Сè што ви е потребно за професионална и лесна продажба на вашите производи онлајн!
600-800 ГРАТИС ХОСТИНГ 1 ГОДИНА
 • До 50 Производи
 • Професионален дизајн
 • Еднојазична верзија
 • Филтер на производи
 • SEO оптимизиран
 • Менаџирај самостојно
 • Техничка подршка 24/7

Premium

Напреден веб продавница со напредни функционалности и дизајн. За средни и големи продавници
900-1500 ГРАТИС ХОСТИНГ 1 ГОДИНА
 • До 200 производи
 • Премиум дизајн
 • Двојазична верзија
 • Филтер на производи
 • SEO напреден
 • Техничка подршка 24/7
 • Менаџирај самостојно

Custom

Високо професионална веб продавницасо ултра премиум дизајн и премиум функционалности.
По договор
 • Неограничен број производи
 • Премиум дизајн
 • Напредни функционалности
 • Повеќе јазична верзија
 • SEO напреден
 • Техничка подршка 24/7

Придобивки од поседување на сопствена интернет продавница

Онлајн присуство на Интернет 24/7

Секогаш достапни за потрошувачите

01

Брза и едноставна продажба на производите

Професионална платформа за едноставна продажба

02

Нема потреба од физички простор за продавница

Целиот процес на продажба се врши online

03

Без скапи кирии и дополнителни трошоци

Онлајн продавницата е ефтина за одржување

04

Најчесто поставувани прашања

Цената за изработка на онлајн продавницата зависи од неколку главни фактори:  број на производи, функционалности и додатоци. Повеќе инфо за главните фактори за цената можете да прочитате овде

Да. Секоја веб страна која ја изработуваме е со респонсивен дизајн, односно прилагодена за сите уреди (десктоп, таблет и мобилни телефони).

Траењето на изработката зависи од комплексноста на проектот. На пример, изработка на наједноставна интернет продавница со неколку производи, може да се изработи за 20-30 дена. Контактирајте не уште денес и побарајте понуда за изработка на онлајн продавница.

Да, веб продавниците функционираат со помош на CMS (систем за управување со содржина) и на тој начин многу лесно се додаваат / отстрануваат / менуваат производи како и целата содржина на веб продавницата.
Платформата може да поддржи неограничен број на производи: од мала веб продавница со неколку производи до поголем online shop со широк спектар на производи и нивни категоризации.

Пред да се почне со изработка на интернет продавница од вас ни е потребно:
– број на производи и категории(типови) на производи
– слики за производите кои ги нудите
-Содржина за веб продавницата, текст за компанијата,слики и видеа кои би сакале да ги додадете на веб продавницата

Цена за изработка на интернет продавница
Цена за изработка на онлајн продавница​

Што кажуваат нашите ценети клиенти

Веб страна по високи критериуми
Веб страна по високи критериуми
Адвокатско друштво Константиновиќ & Милошевски
Read More
QWERTY обезбедија веб страница која ги исполнува сите критериуми кои ги баравме. Беа неверојатно професонални, корисни и сеопфатни во текот на целиот процес. Тие ја создадоа и имплементираа нашата визија за компанијата низ целата веб страница. Огромна благодарност од наша страна!
прекрасна веб страна!
прекрасна веб страна!
Даниел Шулер DJ - Цирих Швајцарија
Read More
QWERTY дизајнираше прекрасна веб страна за мене. Страницата не само што изгледа добро, туку е и многу брза и ги исполнува сите барања за оптимизација. Морам да споманм дека поддршката од QWERTY е многу брза, секогаш се тука за мене кога и да имам потреба. Апсолутно ги препорачувам!
Организирана и ефективна веб страна
Организирана и ефективна веб страна
Пост Експрес Македонија
Read More
Вистински професионалци од секој аспект! Тие ги слушаа нашите барања, понудија релевантни опции и навремено одговараа на сите наши прашања. Крајниот резултат беше веб страница која е привлечна, организирана и ефективна. Силно ги препорачуваме QWERTY за вашата веб страница и вашите потреби.
Двојно зголемени барања од веб страната
Двојно зголемени барања од веб страната
Петков - Рачна изработка на прозиводи од кожа - Виена Австрија
Read More
QWERTY ми беше голема помош за подобрување на моето присуство на интернет. Бројот на контакти преку мојата веб-страница се зголеми, а бројот на барањата за мојата лична понуда за рачно изработени чевли е двојно зголемен. Нвната помош беше непроценлива! Премногу сум благодарен и ги препорачувам на секој што има потреба од веб страна, вистински продесионалци!
долготрајна соработка
долготрајна соработка
Финансиски консалтинг ПИ ФИНАНС
Read More
Тимот на QWERTY се справи со нашите барања многу брзо, креативно, иновативно. Навистина сме воодушевени од целата веб страница. Дизајнот, техничката страна и услугата за клиенти се извонредни. Се радуваме на долготрајна и просперитетна соработка со QWERTY.
Зголемен профит за 200%
Зголемен профит за 200%
Кристел Андерсон - Шведска
Read More
Тимот на QWERTY ја редизајнираа нашата веб страна и интегрираа систем за за резервации што резултираше со зголемување на задоволството на клиентите и зголемен приход. Имаме нови резервации, нови клиенти и приходите на хотелот се зголемени за 200%. Топло го препорачуваме QWERTY.MK!
одлично искуство
одлично искуство
КУВЕТ - ОРГАНСКИ ПРОИЗВОДИ
Read More
Нашето искуство со Qwerty.mk е повеќе од одлично! Беа неверојатно професионални во текот на целиот процес. Го испочитуваа рокот за изработка на нашата веб страна, а за бекапот и поддршката секогаш излегуваат во пресрет, без оглед на времето, големината и важноста на проблемот. Топло ги препорачуваме Qwerty.mk.

Нарачај изработка на интернет продавница

Побарај понуда за интернет продавница и отвори врата кон успехот!

Обезбедете си нова, модерна и професионална веб продавница, преку која клиентите можат лесно и да ги купат вашите производи, а вие ќе можете да ја управувате продавницата од било каде. Побарајте понуда за изработка на веб страна денес!

Внесете ги вашите податоци