интернет продавница

Брза и едноставна продажба на вашите производи!

Продавајте ги вашите производи и услуги на интернет полесно од кога и да било, нарачајте изработка на интернет продавница денес и започнете да  заработувате онлајн!

Изработка на интернет продавница

Веб продавницата може неколкукратно да ја зголеми продажбата и профитот на Вашата компанија. Предноста на интернет продавницата е што истата е отворена 24 часа на ден, седум дена во неделата без трошоците како за физичка продавница.

Бенефити од поседување на онлајн продавница

Нема потреба од физички простор за продавница

Целиот процес на продажба се врши online

Побарај понуда

Вашата веб продавницата работи и е достапна 24/7

Секогаш достапни за потрошувачите

Побарај понуда

Без скапи кирии и дополнителни трошоци

Онлајн продавницата е ефтина за одржување

Побарај понуда

Брза и едноставна продажба на производи

Професионален систем за продажба

Побарај понуда

Процес на изработка на онлајн продавница

Планирање и истражување на пазарот

Стратегија за онлајн продавницата

Побарај понуда
01

Изработка на професионална интернет продавница

Комплетно решение за продажба, достава и наплата

Побарај понуда
02

Поврзување со банка за можност за плаќање со картици

Повеќе можности за наплата на вашата продавница

Побарај понуда
03

Продавате и почнувате да заработуватеод вашата онлајн продавница!

Заработувајте од било каде и било кога

Побарај понуда
04

Сè што ви е потребно да започнете со да заработувате со онлајн продажба денес!

Ние изработуваме онлајн продавници со привлечен дизајн направен да создаава добро корисничко искуство,  да ги продава вашите производи и услуги, и нуди различни можности за плаќање и достава. Онлајн продавницата е прилагодена за да може лесно да управувате со неа и без посебни компјутерски познавања и иста може да ја управувате од било каде.

Самостојно управувајте со онлајн продавницата од било каде било кога!

Со вашата онлајн продавница ќе можете да  управувате од било каде, се што ви треба е лаптоп или мобилен телефон и имате целосна контрола на нарачките, плаќањата и производите.

Повеќе можности за плаќање на вашата веб продавница

Понудете им на вашите потрошувачи различни начини на плаќање за да можат самите тие одберат која опција е најдобра за нив.  Тоа вклучува можност за плаќање со картици, плаќање при достава,  плаќање преку уплатница во банка, Paypal, Stripe, 2Checkout.

Вашите производи ќе бидат лесно достапни за потрошувачите

Предноста на онлајн продажбата е тоа што ќе овозможите вашите производи да бидат лесно достапни и да можат да се купат од било каде: 24/7 – 365 дена без ограничувања!

Започнете со онлајн продажба денес и зголемете го вашиот профит!

Светот на online продажбата расте секојдневно, бидете во чекор со времето и потребите на потрошувачите во денешно време. Нарачајте нова, модерна и професионална интернет продавница, која лесно ги продава вашите производи и привлекува нови потрошувачи.

Што треба да знам пред да отворам Веб продавница?

Да, веб продавниците функционираат со помош на CMS (систем за управување со содржина) и на тој начин многу лесно се додаваат / отстрануваат / менуваат производи како и целата содржина на веб продавницата.
Платформата може да поддржи неограничен број на производи: од мала веб продавница со неколку производи до поголем online shop со широк спектар на производи и нивни категоризации.
Потврдата за успешна наплата се испраќа автоматски преку софтверот за е-трговија.

За можност за плаќање со картица потребно е поврзување со payment processor кој го нудат поголемите банки кај нас. Потребно е да сте регистрирана фирма и да се поднесе барање во банката. Одкако ќе се одобри има процес од 10-15 дена(некогаш порано) да се интегрира на интернет продавницата и да може да се плаќа онлајн директно од вашата онлајн продавница

Да. Секоја веб страна која ја изработуваме е со респонсивен дизајн, односно прилагодена за сите уреди (десктоп, таблет и мобилни телефони).

Што кажуваат нашите ценети клиенти

Веб страна по високи критериуми
Веб страна по високи критериуми
Адвокатско друштво Константиновиќ & Милошевски
Read More
QWERTY обезбедија веб страница која ги исполнува сите критериуми кои ги баравме. Беа неверојатно професонални, корисни и сеопфатни во текот на целиот процес. Тие ја создадоа и имплементираа нашата визија за компанијата низ целата веб страница. Огромна благодарност од наша страна!
прекрасна веб страна!
прекрасна веб страна!
Даниел Шулер DJ - Цирих Швајцарија
Read More
QWERTY дизајнираше прекрасна веб страна за мене. Страницата не само што изгледа добро, туку е и многу брза и ги исполнува сите барања за оптимизација. Морам да споманм дека поддршката од QWERTY е многу брза, секогаш се тука за мене кога и да имам потреба. Апсолутно ги препорачувам!
Организирана и ефективна веб страна
Организирана и ефективна веб страна
Пост Експрес Македонија
Read More
Вистински професионалци од секој аспект! Тие ги слушаа нашите барања, понудија релевантни опции и навремено одговараа на сите наши прашања. Крајниот резултат беше веб страница која е привлечна, организирана и ефективна. Силно ги препорачуваме QWERTY за вашата веб страница и вашите потреби.
Двојно зголемени барања од веб страната
Двојно зголемени барања од веб страната
Петков - Рачна изработка на прозиводи од кожа - Виена Австрија
Read More
QWERTY ми беше голема помош за подобрување на моето присуство на интернет. Бројот на контакти преку мојата веб-страница се зголеми, а бројот на барањата за мојата лична понуда за рачно изработени чевли е двојно зголемен. Нвната помош беше непроценлива! Премногу сум благодарен и ги препорачувам на секој што има потреба од веб страна, вистински продесионалци!
долготрајна соработка
долготрајна соработка
Финансиски консалтинг ПИ ФИНАНС
Read More
Тимот на QWERTY се справи со нашите барања многу брзо, креативно, иновативно. Навистина сме воодушевени од целата веб страница. Дизајнот, техничката страна и услугата за клиенти се извонредни. Се радуваме на долготрајна и просперитетна соработка со QWERTY.
Зголемен профит за 200%
Зголемен профит за 200%
Кристел Андерсон - Шведска
Read More
Тимот на QWERTY ја редизајнираа нашата веб страна и интегрираа систем за за резервации што резултираше со зголемување на задоволството на клиентите и зголемен приход. Имаме нови резервации, нови клиенти и приходите на хотелот се зголемени за 200%. Топло го препорачуваме QWERTY.MK!
одлично искуство
одлично искуство
КУВЕТ - ОРГАНСКИ ПРОИЗВОДИ
Read More
Нашето искуство со Qwerty.mk е повеќе од одлично! Беа неверојатно професионални во текот на целиот процес. Го испочитуваа рокот за изработка на нашата веб страна, а за бекапот и поддршката секогаш излегуваат во пресрет, без оглед на времето, големината и важноста на проблемот. Топло ги препорачуваме Qwerty.mk.

Зголемете го профитот на вашиот бизнис! НАРАЧАЈте изработка на интернет продавница ДЕНЕС

Онлајн продажбата во 2023/2024 се зголеми за 39%
Сега е време да започнете со онлајн бизнис!

Светот на online продажбата расте секојдневно, па затоа за својот бизнис обезбедете нова, модерна и професионална веб продавница, која  лесно и едноставно ќе ги продава вашите производи и услуги!