Цени за изработка на веб страни и веб услуги

Цена за изработка на веб страна – Веб сајт. Цената зависи  од комплексноста и големината на веб сајтот. Проверете ги пакетите и одберете кој најдобро одговара за вашите потреби!

Цена за изработка на веб страна

Веб дизајн цени​

Веб дизајнот е област која постојано расте и се менува. Секојдневно се трудиме да бидеме во чекор со светските трендови.
Наша задача е да Ви овозможиме квалитетни и професионални веб услуги.

Колку чини изработка на веб страна?

Во зависност од комплексноста на содржината, структурата и времето потребно за изработка на една веб страница се движи и нејзината цена, почнуваат од 300€ .  Контактирајте не уште денес и дознајте се што ве интересира во врска со
понудата и цената за веб страна.

Basic

Веб сајт за брза и едноставна презентација na вашиот бизнис.
300
 • Една страна
 • Професионален дизајн
 • Еднојазична верзија
 • SEO оптимизиран
 • Менаџирај самостојно
 • Техничка подршка 24/7

Advanced

Сè што ви е потребно за да го презентирате вашиот бизнис онлајн!
450-600 ГРАТИС ХОСТИНГ 1 ГОДИНА
 • Седум страни
 • Професионален дизајн
 • Еднојазична верзија
 • SEO оптимизиран
 • Менаџирај самостојно
 • Техничка подршка 24/7

Premium

Напреден веб сајт со напредни функционалности и дизајн.
650-900 ГРАТИС ХОСТИНГ 1 ГОДИНА
 • Петнаесет страни
 • Премиум дизајн
 • Двојазична верзија
 • SEO напреден
 • Техничка подршка 24/7
 • Менаџирај самостојно

Custom

Високо професионален веб сајт со ултра премиум дизајн и премиум функционалности.
По договор
 • Неограничен број страни
 • Премиум дизајн
 • Напредни функционалности
 • Повеќе јазична верзија
 • SEO напреден
 • Техничка подршка 24/7

Често поставувани прашања за цената и процесот на изработка

Цена за изработка на веб страница зависи од повеќе фактори.  Секоја веб страна е различна и бара различни компоненти; ние дизајнираме и развиваме сопствени веб страници специјално за вашиот мал бизнис. Ќе ви поставиме прашања и според нив ќе ги процениме вашите потреби. А потоа ќе ви дадеме понуда заснована врз таа проценка. Цената на веб страниците започнува од 300€  па нагоре зависност од потребите. 

Цената за изработка на веб страна зависи од неколку главни фактори: комплексност на дизајн, обем на веб страна, повеќејазичност, функционалности и додатоци. За повеќе инфо и понуда напавена според вашите потреби кликнете овде

Траењето на изработката зависи од комплексноста на проектот. На пример најосновниот веб сајт се изработува и доставува до клиентот во рок од 15 дена. 

Да! Со нашите веб страни е лесно да се менаџира и работи. Со помош на  презентација ќе ви помогнеме да се запознаете со тоа како функционира системот на самата веб страна. После тренинг сесијата ќе бидете спремни сами да ја ажурирарте содржината: да менувате слики, текстови, видеа, да додавате новости и слично.

Апсолутно! Да се ​​има веб страница која е видлива  на мобилни телефони е поважно од било кога! Ние работиме напорно за да обезбедиме вашата веб страница да изгледа одлично на сите уреди, мобилен, таблет, лаптоп, и други поголеми екрани.

Пред да се почне со изработка на веб страница од вас ни е потребно:

-Содржина за веб страницата, текст за компанијата, текстови и објаснување за услугите
-Слики од вас и вашиот тим
-Слики од вашето работно место
-Видеа и слики што сакате да ги додадете на веб страницата

Придобивки од поседување на сопствена веб страница

Онлајн присуство на Интернет 24/7

Секогаш достапни информации за клиентите

01

Лесно достапни и видливи за пошироката јавност

Веб страни со респонсивен дизајн

02

Зајакнување на брендот online

Изгледате професионално пред своите клиенти

03

Сите информации и услуги на едно место

Полесен начин клиентите да ве контактираат

04

Што кажуваат нашите ценети клиенти

Веб страна по високи критериуми
Веб страна по високи критериуми
Адвокатско друштво Константиновиќ & Милошевски
Read More
QWERTY обезбедија веб страница која ги исполнува сите критериуми кои ги баравме. Беа неверојатно професонални, корисни и сеопфатни во текот на целиот процес. Тие ја создадоа и имплементираа нашата визија за компанијата низ целата веб страница. Огромна благодарност од наша страна!
прекрасна веб страна!
прекрасна веб страна!
Даниел Шулер DJ - Цирих Швајцарија
Read More
QWERTY дизајнираше прекрасна веб страна за мене. Страницата не само што изгледа добро, туку е и многу брза и ги исполнува сите барања за оптимизација. Морам да споманм дека поддршката од QWERTY е многу брза, секогаш се тука за мене кога и да имам потреба. Апсолутно ги препорачувам!
Организирана и ефективна веб страна
Организирана и ефективна веб страна
Пост Експрес Македонија
Read More
Вистински професионалци од секој аспект! Тие ги слушаа нашите барања, понудија релевантни опции и навремено одговараа на сите наши прашања. Крајниот резултат беше веб страница која е привлечна, организирана и ефективна. Силно ги препорачуваме QWERTY за вашата веб страница и вашите потреби.
Двојно зголемени барања од веб страната
Двојно зголемени барања од веб страната
Петков - Рачна изработка на прозиводи од кожа - Виена Австрија
Read More
QWERTY ми беше голема помош за подобрување на моето присуство на интернет. Бројот на контакти преку мојата веб-страница се зголеми, а бројот на барањата за мојата лична понуда за рачно изработени чевли е двојно зголемен. Нвната помош беше непроценлива! Премногу сум благодарен и ги препорачувам на секој што има потреба од веб страна, вистински продесионалци!
долготрајна соработка
долготрајна соработка
Финансиски консалтинг ПИ ФИНАНС
Read More
Тимот на QWERTY се справи со нашите барања многу брзо, креативно, иновативно. Навистина сме воодушевени од целата веб страница. Дизајнот, техничката страна и услугата за клиенти се извонредни. Се радуваме на долготрајна и просперитетна соработка со QWERTY.
Зголемен профит за 200%
Зголемен профит за 200%
Кристел Андерсон - Шведска
Read More
Тимот на QWERTY ја редизајнираа нашата веб страна и интегрираа систем за за резервации што резултираше со зголемување на задоволството на клиентите и зголемен приход. Имаме нови резервации, нови клиенти и приходите на хотелот се зголемени за 200%. Топло го препорачуваме QWERTY.MK!
одлично искуство
одлично искуство
КУВЕТ - ОРГАНСКИ ПРОИЗВОДИ
Read More
Нашето искуство со Qwerty.mk е повеќе од одлично! Беа неверојатно професионални во текот на целиот процес. Го испочитуваа рокот за изработка на нашата веб страна, а за бекапот и поддршката секогаш излегуваат во пресрет, без оглед на времето, големината и важноста на проблемот. Топло ги препорачуваме Qwerty.mk.
Цена за изработка на веб страна

Нарачај изработка на веб страна

Побарај понуда за веб страна и отвори врата кон успехот!

Обезбедете си нова, модерна и професионална веб страница, преку која клиентите можат лесно и едноставно да ве најдат на интернет, да ве контактираат и да разберат повеќе за вас и вашиот бизнис. Побарајте понуда за изработка на веб страна денес!

Внесете ги вашите податоци